1. Bu site çerezleri kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerezleri kullanmayı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Rütbeler ve Genel Görevlendirme konuları hakkında bilgi almak için tıklayın
    Uzmanlık Alanları Hakkında Bildirge için tıklayın
    Güncel Forum Kuralları İçin tıklayın
    Duyuruyu Kapat

Halep Katlİamcisi İran'a Türk Hackerlardan Operasyon!

Konu, 'Basında Biz' kısmında Bella tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. Bella

Bella Teğmen

Beğenilen Mesajlar:
    531

PKK'ya ve İran'a Turkz Grubu'ndan büyük darbe!

Adını sıkça duyduğumuz Turkz Hacker Grubu bu kez Esed ile birlikte Halep'te katliamlara girişen İran'ı hedef aldı. Hacker Grubu,

Son günlerde adını sıkça duyuran ve Türkiye düşmanlarına haddini bildiren Hacker grubu Turkz, bu kez Halep'te katliam yapan Esed'in ortağı İran'ı hedefe koydu. İran Dışişleri Bakanlığı'nı erişime kapatan Grup, terör örgütü PKK'nın sanal alemdeki ayağına da operasyon yaptı.

İran'ın Halep'teki katliamlarına sessiz kalmayan Turkz Hacker Grubu, İran Dışişleri Bakanlığı resmi web sitesini erişime kapattı.

PKK'NIN SANAL AYAĞINA OPERASYON

Beşiktaş'taki hain terör saldırısını gerçekleştiren terör örgütü PKK'ya karşı da operasyon yapan Turkz Grubu, 44 şehit için harekete geçtiklerini duyurdu. PKK'lı teröristlerin sayfalarını ve hesaplarını kapatan hacker grubu, sanal alemde Türkiye düşmanlarını rahat bırakmayacaklarına dair yemin etti.

Bir PKK sitesine ise 'log' yerleştirdiklerini belirten hacker grubu, sitenin hareketlerini takip ettiklerini belirtti.

Ayrıca hacker grubu yaptığı açıklamada, 675 sosyal medya hesabını Emniyet Güçlerine bildirdiklerini belirtirken 113 hesabın kimliklerini deşifre ettiğini duyurdu.

Kaynak (Yeni Akit); Linkleri görmek için GİRİŞ yapmalı ve bu mesajı beğenmelisiniz.

Kaynak (My Gaste); Linkleri görmek için GİRİŞ yapmalı ve bu mesajı beğenmelisiniz.

Kaynak (Tutku Haber); Linkleri görmek için GİRİŞ yapmalı ve bu mesajı beğenmelisiniz.

Kaynak (Sanal Basın); Linkleri görmek için GİRİŞ yapmalı ve bu mesajı beğenmelisiniz.

Kaynak (Swe-Turk); Linkleri görmek için GİRİŞ yapmalı ve bu mesajı beğenmelisiniz.

Kaynak (Tekoku) ; Linkleri görmek için GİRİŞ yapmalı ve bu mesajı beğenmelisiniz.

Kaynak (Gazetr); Linkleri görmek için GİRİŞ yapmalı ve bu mesajı beğenmelisiniz.

Kaynak (7-24 Haberci); Linkleri görmek için GİRİŞ yapmalı ve bu mesajı beğenmelisiniz.

Kaynak (s10haber); Linkleri görmek için GİRİŞ yapmalı ve bu mesajı beğenmelisiniz.

Kaynak (Olay Medya); Linkleri görmek için GİRİŞ yapmalı ve bu mesajı beğenmelisiniz.

Kaynak (Evran Haber Ajansı); Linkleri görmek için GİRİŞ yapmalı ve bu mesajı beğenmelisiniz.

Kaynak (OsmanlıGazetesi); Linkleri görmek için GİRİŞ yapmalı ve bu mesajı beğenmelisiniz.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 15 Aralık 2016
  2. Ağa

Ağa Yüzbaşı

Beğenilen Mesajlar:
    1.489
    Uzmanlık Alanları:
    Warez
    tebrik ediyorum tekrardan yüreğinize bileğinize sağlık hocam

3. TrazeR

TrazeR Er

Beğenilen Mesajlar:
    3.227
    :) sipahiler dur durak bilmiyor had bildirmeye devam. herkezin emeğine saglık

4. Odesa

Odesa Onursal Üye

Beğenilen Mesajlar:
    814
    Emeği geçenlerin yüreğine sağlık. Hep birlikte başardık, başarmaya da devam edeceğiz.

5. DeadPool

DeadPool Teğmen

Beğenilen Mesajlar:
    477
    Emeği geçenlerin ellerine sağlık.

6. Bella

Bella Teğmen

Beğenilen Mesajlar:
    531
    Haberler güncellenmiştir //

Odesa bunu beğendi.
  7. ABIKANBEY

ABIKANBEY KURUCU Mareşal DarkCOD3R

Beğenilen Mesajlar:
    765
    Görev/Org:
    Üst Yönetim
    ust_yonetim
    Başta sipahiler olmak üzere emeği geçenleri canı gönülden kutluyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun.

Bella, DeadPool, RDX13 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  8. Bella

Bella Teğmen

Beğenilen Mesajlar:
    531
    Son haberler eklenmiştir.

9. Respetar

Respetar Orgeneral

Beğenilen Mesajlar:
    1.230
    Görev/Org:
    Üst Yönetim
    ust_yonetim
    Turkz Grup farkı herkesin emeğine yüreğine sağlık.

Bella ve TrazeR bunu beğendi.
  10. bilgilieci

bilgilieci Teğmen

Beğenilen Mesajlar:
    35
    hazır elınız degmısken fransa ve almanyay bı uyarı versekmı

Sayfayı Paylaş