1. Bu site çerezleri kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerezleri kullanmayı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Rütbeler ve Genel Görevlendirme konuları hakkında bilgi almak için tıklayın
    Uzmanlık Alanları Hakkında Bildirge için tıklayın
    Güncel Forum Kuralları İçin tıklayın
    Duyuruyu Kapat

Sipahiler'den Almanya'ya Büyük Darbe: Gizli Belgeleri Ele Geçirdiler!

Konu, 'Basında Biz' kısmında Night_SouL tarafından paylaşıldı.

1. Respetar

Respetar Mareşal

Beğenilen Mesajlar:
    1.361
    Görev/Org:
    Üst Yönetim
    ust_yonetim
  2. Cod3X

Cod3X Yüzbaşı

Beğenilen Mesajlar:
    945
    Yüreğinize sağlık :)

3. Trabzonî

Trabzonî Teğmen

Beğenilen Mesajlar:
    82
    Albayım bu bilgilere web saldırısı sonucumu ulaştınız. Nasıl bi yol haritası çizdiniz. Bunlardan bize bahsedebilir misiniz? Benim veya bizim için çok faydalı olacağına inanıyorum.

4. Night_SouL

Night_SouL Teğmen

Beğenilen Mesajlar:
    433
    Yapilan operasyonlar sonucunda kardesim.

5. Trabzonî

Trabzonî Teğmen

Beğenilen Mesajlar:
    82
    Üstâd o operasyonlarda neler yaptığınızı bilmek istiyorum. Siz cihadın en güzelini yapmışsınız. Vatan için düşmanın bilgisini ele geçirmişsiniz. Bende o seviyelere gelmek istiyorum ve şuanda sitede sql açığı felan bulmakla uğraşıyorum, yeni başladım yani. Şimdi bu yolda sebat edersem bir gün sizin gibi bu kutlu göreve memûr olabilir miyim?

6. beyazkabus

beyazkabus Onursal Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.831
    Dostum sen bir kaç satırla yılların tecrübesini bilgisini birikimini istiyorsun :) sql en doğru yerden başlamışsın hatta sql ile bu tür bilgilere ulaşabilirsin sql çalışmaya devam

Bordobereli ve TrazeR bunu beğendi.
  7. Trabzonî

Trabzonî Teğmen

Beğenilen Mesajlar:
    82
    Gereken cevap buydu kardeşim eyvallah

8. Trabzonî

Trabzonî Teğmen

Beğenilen Mesajlar:
    82
    Bir soru daha soriyim bu arada; Şuan sitelerde kullanılan veri tabanları hangileri ağırlıklı olarak?

9. beyazkabus

beyazkabus Onursal Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.831
    Sql buldun mu user tablolarını çek makaleler bölümünde bizzat yazdığım makaleler mevcut sql ile ilgili

10. Night_SouL

Night_SouL Teğmen

Beğenilen Mesajlar:
    433
    Kardesim haber konusu altindaki mesaj sebebi ile yazdim onu. Sana kisa bir hikaye anlatayim ama yasanmis olan. Bir arkadas vardi ilk forumlara girdigim donemler de herkesten sifre, shell ister onlarla ugrasirdi. Bu arkadas bir gun ortadan kayip oldu 1 yil sonra geldi. Isim degismisti geldiginde Türkiye de ve yabanci basinda en cok konusulan Hacker olmustu ve bu gunde en iyilerinden. Ben neredeyim? Ne yaptim? Hic...

Kisa ve oz burada yazarak olacak is degil. Kafada bitireceksin isteyecek, cabalayacaksin. Bir yil iki yil A dan Z ye belirli alanlarda hakimiyet saglayacaksin.

Basarilar dilerim.

Trabzonî bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş