1. Bu site çerezleri kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerezleri kullanmayı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Rütbeler ve Genel Görevlendirme konuları hakkında bilgi almak için tıklayın
    Uzmanlık Alanları Hakkında Bildirge için tıklayın
    Güncel Forum Kuralları İçin tıklayın
    Duyuruyu Kapat

Türk Hackerlardan Almanya'ya Dev Siber Operasyon! Sunucuyu Çökerttiler

Konu, 'Basında Biz' kısmında ErtuAlp tarafından paylaşıldı.

1. ErtuAlp

ErtuAlp Yüzbaşı

Beğenilen Mesajlar:
    173
    Görev/Org:
    Haberci
    haberci
    gkkf.png

Türkiye'ye karşı alçak saldırılar gerçekleştiren teröristlerin yuvası haline gelen Almanya'ya karşı Türk hacker grubu Turkz büyük darbe vurdu. Türk Hackerlar Almanya'nın sunucu altyapılarını çökerterek yüzlerce siteyi erişime kapattı.

Yeni Akit'te yer alan habere göre, terör örgütlerinin yuvası Almanya'nın Türkiye'ye karşı gösterdiği çifte standarda bir tepki de Turkz Hacker Grubu'ndan geldi. Turkz Hacker Grubu, Almanya'ya karşı harekete geçerek Alman sunucularına siber operasyon gerçekleştirdi ve yüzlerce siteyi erişime kapattı.

Terör destekçisi Almanya'ya karşı savaş açan Turkz Hacker Grubu, Alman sunucu altyapılarını çökerttiklerini ve bu sunuculara bağlı yüzlerce siteyi erişime kapattıklarını duyurdu. Siber operasyonlarda Alman sunucularının portlarına da zarar verildiği belirtildi.

Bu siber operasyonlar için Türk hackerların yaptığı ilk açıklamada alışveriş, haber, üniversite, hastene, vakıf ve devlet sitelerinin de aralarında bulunduğu 230 siteyi erişime kapattıklarını belirtti. Hack grubunun ikinci açıklamasında 'Avrupa Seferi' olarak adlandırdıkları siber operasyonlarında 100 site daha hacklendiğini duyurdu.

İşte Turkz Hacker Grubu'nun yaptığı o açıklama:

Linkleri görmek için GİRİŞ yapmalı ve bu mesajı beğenmelisiniz.

Linkleri görmek için GİRİŞ yapmalı ve bu mesajı beğenmelisiniz.

Kaynak: Yeni Akit Linkleri görmek için GİRİŞ yapmalı ve bu mesajı beğenmelisiniz.

Kaynak: Anadolu Haberim Linkleri görmek için GİRİŞ yapmalı ve bu mesajı beğenmelisiniz.

Kaynak: My Gaste Linkleri görmek için GİRİŞ yapmalı ve bu mesajı beğenmelisiniz.

Kaynak: Türkiye Gazetesi Linkleri görmek için GİRİŞ yapmalı ve bu mesajı beğenmelisiniz.

Kaynak:S10Haber Linkleri görmek için GİRİŞ yapmalı ve bu mesajı beğenmelisiniz.

Kaynak:Komplohaber Linkleri görmek için GİRİŞ yapmalı ve bu mesajı beğenmelisiniz.

Kaynak: TGRT Haber Linkleri görmek için GİRİŞ yapmalı ve bu mesajı beğenmelisiniz.

Kaynak: Olaymedya Linkleri görmek için GİRİŞ yapmalı ve bu mesajı beğenmelisiniz.

Kaynak:Marmarahaber Linkleri görmek için GİRİŞ yapmalı ve bu mesajı beğenmelisiniz.

Kaynak:Akithaber Linkleri görmek için GİRİŞ yapmalı ve bu mesajı beğenmelisiniz.

Kaynak: Bursahafiza Linkleri görmek için GİRİŞ yapmalı ve bu mesajı beğenmelisiniz.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 6 Mart 2017
  2. Cod3X

Cod3X Yüzbaşı

Beğenilen Mesajlar:
    920
    Görev/Org:
    Haberci
    haberci
    Maşallah emeği geçenleri kutlarım.

TUĞRULBEY bunu beğendi.
  3. Deli-Müzisyen

Deli-Müzisyen Teğmen

Beğenilen Mesajlar:
    132
    Haberci arkadaşlarımızı ve operasyonu yapanları canı gönülden tebrik ediyorum.

4. muhammet311

muhammet311 Er

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ellerinize sağlık :D

İlk haberi Yeni Akit gördüm buraya koştum :D :D :D

TUĞRULBEY bunu beğendi.
  5. SARUHAN

SARUHAN Teğmen

Beğenilen Mesajlar:
    119
    Canı Gönülden Herkesi Tebrik Ederim

6. TUĞRULBEY

TUĞRULBEY SM Tim Lideri Yarbay

Beğenilen Mesajlar:
    2.802
    Uzmanlık Alanları:
    Social Medya Uzmanı
    Görev/Org:
    Sosyal Medya
    sm_timi
    Elimize sağlık. Bu emeğimizi Tebrik eden arkadaşlara canı Gönül'den teşekkürler. BİZLER VAR OLDUKÇA SİZLER YOK OLACAKSINIZ ...

muhammet311 bunu beğendi.
  7. TUĞRULBEY

TUĞRULBEY SM Tim Lideri Yarbay

Beğenilen Mesajlar:
    2.802
    Uzmanlık Alanları:
    Social Medya Uzmanı
    Görev/Org:
    Sosyal Medya
    sm_timi
    Dün operasyon oldu gece !!! Burdan Almanyaya açık mesaj verilmiştir .Bir Türk bütün dünyaya bedeldir . !!

muhammet311 bunu beğendi.
  8. Bella

Bella Teğmen

Beğenilen Mesajlar:
    531
    Maşallah yaktınız yine ortalığı =)

TUĞRULBEY bunu beğendi.
  9. Respetar

Respetar Orgeneral

Beğenilen Mesajlar:
    1.240
    Görev/Org:
    Üst Yönetim
    ust_yonetim
    Bu emek ve başarı Tüm Sipahiler personeli ve Turkz Ailesine aittir Maşallah..

TUĞRULBEY bunu beğendi.
  10. ABIKANBEY

ABIKANBEY KURUCU Mareşal DarkCOD3R

Beğenilen Mesajlar:
    775
    Görev/Org:
    Üst Yönetim
    ust_yonetim
    Yüreğinize, bileğinize sağlık. Maşallah..

Odesa, TUĞRULBEY ve Bella bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş