1. Bu site çerezleri kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerezleri kullanmayı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Rütbeler ve Genel Görevlendirme konuları hakkında bilgi almak için tıklayın
    Uzmanlık Alanları Hakkında Bildirge için tıklayın
    Güncel Forum Kuralları İçin tıklayın
    Duyuruyu Kapat

Türk hacker'lerden DAEŞ'e büyük darbe!

Konu, 'Basında Biz' kısmında Odesa tarafından paylaşıldı.

1. Odesa

Odesa Onursal Üye

Beğenilen Mesajlar:
    814
    Sectürk (Darkdevilz) ve Cyberizm yaptıkları ortak operasyon sonucu DAEŞ’e ait Türkçe yayın yapan resmi sitesini hackledi. Site saldırısı sonrası fazla ayakta kalamadı ve tamamen kapatıldı.

Sectürk (Darkdevilz) ve Cyberizm yaptıkları ortak operasyon sonucu DAEŞ’e ait Türkçe yayın yapan resmi sitesini hackledi. Site saldırısı sonrası fazla ayakta kalamadı ve tamamen kapatıldı.

Saldırıda sitenin ana sayfasına hackerlar Peygamber Efendimizin (S.A.V.) hadisini not düştüler.

"Siyah bayrakları gördüğünüzde yerinizden kıpırdamayın. Ellerinizi ve ayaklarınızı hareket ettirmeyin (harekete geçmeyin). Sonra kendilerine ehemmiyet verilmeyen zayıf bir topluluk zuhur eder. Kalpleri demir parçaları gibidir. Onlar devlet sahipleridir (hum ashabu'd devle).

Ne söz ne de ahit tanırlar. Hakka çağırırlar ama kendileri hak ehli değildir.
    İsimleri künyedir. Nisbetleri ise köy ve şehirlerdir. Saçları kadın saçı gibi uzatılmış ve salınmıştır. Aralarında ihtilaf çıkıncaya kadar bakidirler. Sonra Allah hakkı dilediğine verir.(El Fiten, Hafız Nuaym Bin Hammad, Daru'l Beyan el Arabi, Ezher civarı Kahire, hadis numarası 558, s: 136) "

Hacker'ların sayfanın sonundaki "Osmanlı özümüz, İslam gücümüz" sloganı ise dikkat çekti.

Kaynak; Linkleri görmek için GİRİŞ yapmalı ve bu mesajı beğenmelisiniz.

Dipnot: Daha önce ki ismimizle yapılan bir operasyondur. Bu nedenle değişik yorumlar yapmayın.

Ekli Dosyalar:

Bella ve EfendiBey bunu beğendi.
  2. ABIKANBEY

ABIKANBEY KURUCU Mareşal DarkCOD3R

Beğenilen Mesajlar:
    765
    Görev/Org:
    Üst Yönetim
    ust_yonetim
    Unutulmayanlardan..

3. Respetar

Respetar Orgeneral

Beğenilen Mesajlar:
    1.230
    Görev/Org:
    Üst Yönetim
    ust_yonetim
    Güzel operasyonlardan biriydi.

Odesa bunu beğendi.
  4. Odesa

Odesa Onursal Üye

Beğenilen Mesajlar:
    814
  5. black_umo

black_umo Onursal Üye

Beğenilen Mesajlar:
    79
    Vay be.. Gökhan iyi iş çıkarmıştı.. Tekriri ve daha büyük op. yolda inşAllah.

6. Bella

Bella Teğmen

Beğenilen Mesajlar:
    531
    Bazen bazı durumları izah etmek zor :) bu da onlardan bir tanesi. Kimisi konuşur, kimisi yapar işte :)

7. Ağa

Ağa Yüzbaşı

Beğenilen Mesajlar:
    1.489
    Uzmanlık Alanları:
    Warez
    Maşallah yüreğinize sağlık

Sayfayı Paylaş