• Rütbeler ve Genel Görevlendirme konuları hakkında bilgi almak için tıklayın
    Uzmanlık Alanları Hakkında Bildirge için tıklayın
    Güncel Forum Kuralları İçin tıklayın

Türk Hackerlar Hadsiz Fransızların Fişini Çekti!

Kayıt
17 Nisan 2018
Mesajlar
167
#11
Merhaba değerli dostlar,
Şu sıralar tüm forum ahalisinin reel sebeplerden dolayı -kimisi sınav, kimisi iş-güç- aktif olamıyor. Biz de maalesef öyleyiz. Tekrardan Operasyonda emeği geçen herkesin yüreğine sağlık demekle beraber özürü borç bilirim. Haberin geç gelmesi ve gecemizi gündüzümüze katarak yaptığımız bu operayonun karşılığı çok uğraşmamıza karşın ancak bu kadar oldu. Ve gördük ki basın/yayın dilsiz kaldı bu konuda...


"Kendilerini vatan sevdalıları olarak tanıtan Turkz hack grubu; Avrupa'da özellikle Fransa, Sarkozy'nin Kur'an-ı Kerim
ile ilgili söylemleri, tavırları ve ayet çıkarılması gibi hadsiz tutumlarından ötürü başta devlet kamu ve kuruluşları olmak üzere birçok web sitesinin yayın akışını durdurdu ve bu yaşanan hadsiz tutumlara tepkilerini gösterdiler.
Bu yönde birçok Avrupa web sitesini hackleyerek aşağıdaki görseli eklediler.
Ayrıca israil'in Filistin halkına zülmetmesi, ABD'nin israil'in yanında yer alması ve Kudüs'ü başkent ilân edercesine büyükelçilik açması, israil'in katliamları üzerine; Turkz ekibi israil'in başta devlet kamu ve kuruluşları, israil polis teşkilatı ve birçok israil menşeyli sosyal medya hesaplarını ele geçirerek aşağıdaki görselde yer alan mesajı ekledi. Ele geçirilen bilgilerin incelendikten sonra gerekli makamlara iletileceğini söyleyen grup Türkiye ve İslamiyet karşıtı tüm eylemlere karşılık vereceğini bildirdi.
"

Haberler:
Haberler geldikçe konuya eklenecektir.
Herkesin emeğine sağlık
 
Yukarı Alt