1. Bu site çerezleri kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerezleri kullanmayı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Rütbeler ve Genel Görevlendirme konuları hakkında bilgi almak için tıklayın
    Uzmanlık Alanları Hakkında Bildirge için tıklayın
    Güncel Forum Kuralları İçin tıklayın
    Duyuruyu Kapat

Turkz'ye Neden Katıldınız ?

Konu, 'Konu Dışı' kısmında xyRooT tarafından paylaşıldı.

1. xyRooT

xyRooT Yüzbaşı

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Görev/Org:
    Lojistik
    lojistik
    Yönetim kızmaz inşallah. :D

Evet Neden Katıldık TurkZ ye ?

Ben hem bir şeyler öğrenmek için hemde öğretmek için katıldım.
    Ve böyle bir ortamda bulunmak için katıldım.
    Vatanımı sevdiğim için ve bir şeyler yapabilmek için katıldım.
    Ya sizler ?

Ağa, TUĞRULBEY, Quark ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. Sqrush

Sqrush Er

Beğenilen Mesajlar:
    215
    Bende Bildiğim Şeyleri Öğretip Bilmediklerimi Veya Öğrenemediklerimi Öğrenmek İçin Katıldım.Senin Gibi Dostum Ben Bu Ortamı Sevdim.Abi-Kardeş İlişkisi Yoğun,Aktif Ve Aynı Zamanda Vatanını Seven Bir Kuruluş,Bir Aile Başka Ne İsteyebilirim Ki:DHerkese Tekrardan Teşekkür Ederim.:)

Ağa, xyRooT ve TUĞRULBEY bunu beğendi.
  3. Quark

Quark Er

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Bilgi paylaştıkça çoğalırmış,ayrıca burada ki ortam samimi ve sıcak.

Ağa, xyRooT, TUĞRULBEY ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  4. Mücahid

Mücahid Er

Beğenilen Mesajlar:
    27
    @RDX13 ün buraya üye olduğunu gördüm o üye olmuşsa bi bildiği vardır diye geldim iykide gelmişim

Ağa, xyRooT, TUĞRULBEY ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  5. EfendiBey

EfendiBey Mareşal

Beğenilen Mesajlar:
    1.917
    Görev/Org:
    Üst Yönetim
    ust_yonetim
    Evet cevapları bekliyoruz :)

Ağa, xyRooT ve Sqrush bunu beğendi.
  6. BERT0

BERT0 Yüzbaşı

Beğenilen Mesajlar:
    1.008
    Görev/Org:
    Sipahiler
    sipahiler
    Aslında turkz'un böyle olacağı önceden belliydi ddz ekibi olsun whitehatz ekibi olsun çok sıcak kanlı insanlardı değişiklikler çok oldu ama misyonumuz ve vizyonumuz hayla aynı ve bu ortamı bize sundukları için @EfendiBey @ABIKANBEY 'e sonsuz saygı ve selamlarımı iletmeyi unutmuyorum sizde unutmayın :)

Ağa, TUĞRULBEY, codbar ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  7. codbar

codbar Er

Beğenilen Mesajlar:
    756
    Şimdi ilk öncelikle selamlar, böyle bir başlığı görmek güzel :) başka bir hack grububda bulundum , ancak pek aktif de digildim. Üniversite geçtiğimde @RDX13 kodlu şahısla tanıştim :D Baktım bu derste bir fıkralara bakıyor , bir de foruma bakıyor... Merak ettim hayırdır bu forum ney filan dedi işte geçmişi bulunan burdan gelme , abi kardeş kardeş ortamı bulunan bir sıcak ortam , Didi sende kayit ol (tabi hatırladigim kadarıyla forum yeniydi ;) ) . Girdim ve çıkamadimm ...( Yeni kardeşler abiler tanıştım iyikide tanıdım diyim ... :) )

kapşonlu, Ağa, OsTor ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  8. TUĞRULBEY

TUĞRULBEY SM Tim Lideri Binbaşı

Beğenilen Mesajlar:
    2.750
    Uzmanlık Alanları:
    Social Media Expert
    Vay be ddz ekibi yapılan binlerce op. 2007 de 2-3 kişinin birlikte oluşturduğu ddz daha sonra 2016 Ekim de sanalı bırakan ekibin geri dönüp bu ortamları tekrardan oluşturmaları. Buraya geldiğimde çok az kişi vardı. Beyazkabus-Zer0day-Trazer-Efendibey-Süvari-Abıkanbey-Cod3X-Ryu-Sagolera 2016 kuruluşta bu ekip vardı. Bazı isimlerde vardı ama şuan aklıma gelmedi. Pek muhabbetimiz yoktu. Forumda aktiflik ve konu sayısı oldukça azdı. Geldik zaman geçti muhabbetimiz oldu. Sipahiler’e geçiş yaptık baya oplar yaptık bu böyle gitti. Şuan birliğimizi allah bozmasın. 2007 den buralara kadar uzandık. Ne lamerler geldi geçti, ne Türkiye’nin en iyi hackerlar gelip geçti buralardan ne İHANET edenler görmedik. Bu böyle gitti. Birliğimiz daim olsun.
    Esenlikle ...

xyRooT, codbar, DeadPool ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  9. Ağa

Ağa Yüzbaşı

Beğenilen Mesajlar:
    1.489
    Uzmanlık Alanları:
    Warez
    Twitter dan takip ettiğim bir platformdu. Bir gün bir operasyonun detayı için kayıt olayım dedim sonra girdim ve bir daha da çıkmadım :)
    Böyle bir aileyi bir arada tutan başta @ABIKANBEY @EfendiBey olmak üzere tüm yönetici ve emek veren dostlara binlerce kez teşekkürler.
    Ara ara girip Linkleri görmek için GİRİŞ yapmalı ve bu mesajı beğenmelisiniz. şu bölümde haberlere sürekli bakarım :) Ve bu oluşumun ufakta olsa bir köşesinde olduğum için her zaman kendimi şanslı görüyorum.

xyRooT, codbar, kapşonlu ve 2 kişi daha bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş