1. Bu site çerezleri kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerezleri kullanmayı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Rütbeler ve Genel Görevlendirme konuları hakkında bilgi almak için tıklayın
    Uzmanlık Alanları Hakkında Bildirge için tıklayın
    Güncel Forum Kuralları İçin tıklayın
    Duyuruyu Kapat

Yapay Zeka Medyaya Da El Attı: Haberi Insansı Robot Sundu

Konu, 'Konu Dışı' kısmında Ağa tarafından paylaşıldı.

1. Ağa

Ağa Seviye 4

Uzmanlık Alanları:
    Warez
    Çin’in ilk robot haber sunucusu Dünya İnternet Konferansı’nda bir konuşma yaptı. Xinhua News kanalının İngilizce servisinde haberler bundan sonra insana tıpatıp benzeyen bir robot tarafından sunulacak.

obotlar gün geçtikçe hayatımızın her alanında kendini göstermeye devam ediyor. Çin’de düzenlenen Dünya İnternet Konferansı’nda bir ilk yaşandı. Xinhua News kanalının haber sunucusu Zhang Zhao’ya benzetilen robot spiker kendisini tanıtarak açılış konuşmasını yaptı.

Dünyada bir ilk: Robot haber sunucusu
    Çin'de düzenlenen Dünya İnternet Konferansı'nda bir ilk yaşandı. Xinhua News kanalının haber sunucusu Zhang Zhao'ya benzetilen robot spiker kendisini tanıtarak açılış konuşmasını yaptı.

Bir meslek daha robotlar tarafından ele geçiriliyor. İşte spiker robotun konuşması;

“Merhaba herkese! Ben İngilizce yapay zeka spikeriyim. Bu benim Xinhua New kanalındaki ilk günüm. Görünüşüm ve sesim Xinhua’da görev yapan Zhang Zhao’ya benzetildi. Medya endüstrisinin uluslararası gelişmiş teknolojilerle entegrasyonu ve inovasyonu için geliştirildim. Yorulmadan çalışarak sistemime yazılan bilgileri sizi ileteceğim. Size yeni haberleri paylaşmak için sabırsızlıkla bekliyorum.”

Linkleri görmek için GİRİŞ yapmalı ve bu mesajı beğenmelisiniz.

Sqrush, ENYALIOS, SkyRoot ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. TeSKiLaTc

TeSKiLaTc Basın/Medya Ataşesi Seviye 3

Görev/Org:
    haberci
    eyvahlar olsun :D

SkyRoot bunu beğendi.
  3. SkyRoot

SkyRoot Seviye 3

Robot hacker nasıl olurdu acaba.
    Hacker robot hacklenirdi.

KaptanTürk ve TeSKiLaTc bunu beğendi.
  4. KaptanTürk

KaptanTürk SM Tim Ataşesi Seviye 2

Görev/Org:
    sm_timi
  5. Sqrush

Sqrush Seviye 2

Bilgilendirme için sağolun:)
    Hocam hemçkırlık elden gidiyeah:D:D

SkyRoot bunu beğendi.
  6. SkyRoot

SkyRoot Seviye 3

Aslında fena olmaz ha :S
    Şimdi robotu hackleriz.
    Bizim yerimize robot hack yapar. Bizde hapse girmekten kurtuluruz.

Sqrush bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş