Türk hackerlardan İsrail'e şok: Önemli yazışmalarını ele geçirdiler

Türk hackerlardan İsrail'e şok: Önemli yazışmalarını ele geçirdiler

Son dönemlerde adından sıkça söz ettiren Türk hack grubu Turkz, bu kez terör devleti İsrail'e büyük darbe vurdu. Hack grubu bazı İsrail'in bazı önemli yazışmalarını da ele geçirdiğini duyurdu.Son günlerde yaptığı hack eylemleriyle dünyada ve Türkiye'de gündeme gelen Turkz Hack Grubu, bu kez Ezanı yasaklayan terör devleti İsrail'e büyük darbe vurdu.


İSRAİL'E BÜYÜK DARBE 


Türkiye ve Ümmetin çıkarlarını ön planda tuttuğunu belirten Turkz Hack Grubu, Terörist İsrail'in Bilim, Teknoloji ve Uzay Bakanlığı'nı ele geçirdi. Hack grubu terörist devletin sitesini çökertmekle kalmayıp domain hack yaparak alan adını tamamen ele geçirdi. Siteye girenler 2 gündür beyaz sayfadan başka bir şey göremiyor.


TEKNOLOJİ ALANINDAKİ ÖNEMLİ YAZIŞMALARI ELE GEÇİRDİLER


Türk hackerlar İsrail'in bilim ve teknoloji alanındaki önemli yazışmalarını da ele geçirdiğini duyurdu. Hackerlar bu önemli yazışmaları gerekli mercilere ileteceklerini belirtti.


TERÖR ÖRGÜTÜ PKK'NIN SİTESİNE DE UĞRADILAR


Geçtiğimiz günlerde hack grubu, terör örgütünün önemli olduğu belirtilen 'pkkonline' sitesini de ele geçirdiklerini duyurdu.

"Devlet-i ebed müddet" sloganıyla dikkat  çeken hacker grubu, Türkiye düşmanlarına gereken her türlü cevabı vereceklerini belirtti.


Kaynak; ​http://www.yeniakit.com.tr/haber/turk-hackerlardan-israile-sok-onemli-yazismalarini-ele-gecirdiler-241936.html​​​

Yorum ekle

Yazarın eklediği makalelere yapacağınız yorum, kendisi için iyi bir geri dönüş olacaktır.

Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

Yorumlar 4

JeffreyImita
JeffreyImita 26 Şubat 2018 03:06
ДИВАНЫ ДЕТСКИЕ http://workle.website/5h
Ziyaretçi Stephensoold
Ziyaretçi Stephensoold 2 Mart 2018 11:03
The Ethereum Code Members Earn $10,000 A Week http://workle.website/3e
Ziyaretçi Stephensoold
Ziyaretçi Stephensoold 4 Mart 2018 05:24
TRADING IS AS EASY AS 1, 2, 3 http://workle.website/5d
KennethBat
KennethBat 8 Mart 2018 01:24
Pozitiv - это негормональный препарат, который помогает вашему организму выработать серотонин и мелатонин, которых так не хватает для радости! Сайт: http://doctorslivedigest.com/I4jQy/