Turkz Hacker Grubundan Israil'e Saldırı!


İsrail'in Kudusü başkent ilan etmesi ve Mescidi Aksa'da yapılan zulme karşılık Türk hackerlar terör devletine karşı sessiz kalmadı.

Terör devleti İsrail'in Kudusü başkent ilan etmesine ve Müslümanlara uyguladığı şiddete kayıtsız kalmayan 'Turkz Hacker' Grubu, aralarında parlemento ve dış işlerin de olduğu bir çok İsrail sitesini tüm gün boyunca erişime kapattı ayrıca birçok siteyide hackleyerek kullanılmaz hale getirdi.

EZAN VE SELA DİNLETTİLER

Turkz Hacker Grubu terör devleti İsrail'e "Özgür Filistin" mesajı verirken sitelerinden ezan ve sela okuttu.

Haber7
Star.com.tr
TgrtHaber
YeniAkit
Günes
TurkiyeGazetesi
Medyaveri
TimeTurk

Habervaktim
TurkiyeBülteni
BreakingNews
SagirOda
Palo

Yorum ekle

Yazarın eklediği makalelere yapacağınız yorum, kendisi için iyi bir geri dönüş olacaktır.

Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

Yorumlar 2

Mütekbir
Mütekbir 17 Aralık 2017 17:56
Çevremde sözde vatanını, dinini, değerlerini sevdiğini ve saydığını ama orada burada sözler paylaşarak insanları etkileyemeye çalışmaktan başka bir işe yaramayan hatta zararı olan o kadar çok saçma sapan insanlar var ki... (açıkçası bu cümlenin sonu birçok şeyle tamamlanabilir. sizin beni anladığınızı umuyorum.) Umut ve gurur vericisiniz. Cephenin arkasında görünmeyen askerleriz biz. [hide][/hide] KUDÜS'Ü ALLAH'IN ADIYLA -ONUN ASKERLERİNDEN- BEN ALACAĞIM!
BoomerGirl
BoomerGirl 5 Ocak 2018 17:21
You hacked my personal blog that had absolutely no followers and ruined all of my hard work. I understand you have a mission, but also the ruin of the lives of middle-aged women trying to make a life?