HDP'li Sırrı Sakık Hacklendi

Hacker grubunun sayfasında yayınlanan yazı da;

Devletimizin başlattığı operasyonlara, Sanaldan Destek Amaçlı başlattığımız operasyonlar da Sırrı Sakık’ın sitesine uğradık.

Bu milletin birliğine ve dirliğine Halel getirenlere her zaman cevabımız nettir! 

Hacker grubu ayrıca önemli bir not düşmeyi de ihmal etmedi. İddiaya göre belirli maillere ulaşan hack grubu yakın zaman da detayları yayınlayacağını da duyurdu.

Operasyonlara ara vermeden devam edeceğini belirten grubun daha önce kullandığı farklı bir isimle “DAEŞ”in sitesini de hacklediği anlaşıldı.

Kaynaklar;

http://www.akyolajans.com/sirri-sakikin-sitesi-turkz-grup-tarafindan-hacklendi/
http://tekoku.com/news/sirri-sakikin-sitesi-turkz-grup-tarafindan-hacklendi

Yorum ekle

Yazarın eklediği makalelere yapacağınız yorum, kendisi için iyi bir geri dönüş olacaktır.

Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

Yorumlar 1

Ziyaretçi KueithCon
Ziyaretçi KueithCon 13 Haziran 2018 10:05
Народ кто желает играть в современные игры на высоких настройках с динамичными теняими даже на самых слабых ПК или ноутах. Без лагов и фризов (Но нужен более менее нормальный инет). Держите пожайлуста: Скачать саму прогу можно здесь. | Видео по установке и настройке смотрите тут. Внимание!!! Данный патч позволяет играть бесплатно пять часов в сутки. Если Вас интересует "Безлимит" то за 70 руб. в мес. обеспечу обновлние, поддержку и помогу с настройкой! Играю уже девять месяцев на ведре 2005 г. Буду рад кому помог разорить буржуев игровой индустрии!!! Если заинтересовало пишите в форму обратной связи. Перед покупкой протестируйте бесплатные возможности.