Turkz Eğitim Grupları Aktif

Bu grup "özel" olarak nitelendirilse de istekli ve gerçekten bir şeyler yapmayı ve başarmayı hedefleyenlerin "açık grubu" olacak. 

Eğitim grubu içerisinde zamanla kollar oluşacaktır. Böylesine zorlu bir sürece benim de girmem zor oldu diyebilirim =) Çünkü eğitim grubu ilgi alaka grubudur. Bu gruba girecek olan kişi önce bunun farkında olmalıdır. Bilginin güç olduğu evre görecelidir hepimiz için.. Bu eğitim grubunda bilginin "güç" kavramına ulaşabilmesi için istikrarlı bir duruş sergilenmesi gerektiğini bilmenizi istiyorum.. 

Eğitim programları Yazılım-Programlama, İşletim sistemleri, Hacking alanında 3 ana kol olarak değerlendirilecektir. Katılım sayılarına göre oluşturulacak ekip ve ekip liderleri ile zorlu bir süreç sizleri beklemektedir. 

Bu bağlamda forum için eğitim programı istenilenler doğrultusunda değerlendirilecektir. Eğitim grubunda her grup tan bir Grup Personeli bulunacaktır. (Sipahiler-Grafik-ArGe-Haberci başta olmak üzere)

Enaniyet ve Egosu tavan olmuş şahıslar bu grubun sağından ya da solundan dahi geçemezler. Bunu özellikle belirtmemin sebebi aşikardır. Zamanında akademilerde yetiştirilmiş olanların ego ve saçma sapan kibirleri geçmişte bize iyi bir tecrübe kazandırmıştır. Bilgiye önem verecek olan herkes bu nimetten belirli şartlarda faydalanacaktır. 

Forum konusuna gitmek için tıkla; http://www.turkz.org/Forum/konu/e%C4%9Fitim-grubu-hakk%C4%B1nda.160/

Yorum ekle

Yazarın eklediği makalelere yapacağınız yorum, kendisi için iyi bir geri dönüş olacaktır.

Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

Yorumlar 0