"Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır."

• Yeni üyeler Neler Yapmalı, Nasıl Başlamalı? Detaylar için tıklayın
    Rütbeler ve genel görevlendirme konuları hakkında bilgi almak için tıklayın
    Uzmanlık alanları hakkında bildirge için tıklayın
    Güncel forum kuralları için tıklayın

Yardım Instagram Hesabım

Mahfuz

Teğmen
Görev/Org:
sm_timi
ÜStadlarbu gece itibariyle ınstagram hesabım önceden içinden bulunduğum grup tarafından çalındı.Benim adıma yapılacak bir paylaşım kötü sonuçlar doğurabilir.Sizlerden rcam hesabımı spamlayıp biran önce kapattırmak.Böyle bir şey aklıma gelmezdi.Sizler tarafından cahil lamer gibi gözükmek istemem.Bu konuyu doğru yere'mi açtım ondan'da emin değilim.Anlayışla karşılamanızı ümit ediyorum.Instagram hesabım deniz_by06. İnanmayan olursa eğer bu hesabın bana olduğuna dair kanıtlayabilirim.
vesselam

Dj_Taleh

Sivil
ozelden tum, bilgilerini mailini, sifreni (eski sifreni) yeni sifreni bide her sheyi at bana mailinin sifresinide aynen bulacayiz meraklanma :)

Mahfuz

Teğmen
Görev/Org:
sm_timi
üstad mail imi bende alırım ama ortada mail yok sıfırlanmış anlıyacağın.Sm'ye kurban gitmeyelim bide:)
Amaç spamlayıp kapattırmak.Önceden tüm hesaplarımı bi lamer grubu almıştı sıfırlanmadığı için geri alabilmiştim.Arkadaşlar spam atsın yeter.Bugün alsam geri yarın yine aynısı olacak.Gerçeği yüzlerine vurunca bana takmişler kafayı;)

Mahfuz

Teğmen
Görev/Org:
sm_timi
@Dj_Taleh yazdığın düz yazı bozuk olduğu için pek bişi anlamadım?Ama anladığım kadarıyla fikrin için sağol.Ama sen nerde 1 spamla hesap kapandığını gördün kısa yoldan.yoksa lamer gibi(lamerde yapmaz) bot spammer uygulaması'mı önereceksin?