"Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır."

  • Yeni üyeler Neler Yapmalı, Nasıl Başlamalı? Detaylar için tıklayın
    Rütbeler ve genel görevlendirme konuları hakkında bilgi almak için tıklayın
    Uzmanlık alanları hakkında bildirge için tıklayın
    Güncel forum kuralları için tıklayın

Makale, Bölük Sistemi Ve Haftalık Ödüller!

Katılım
29 Eki 2016
Mesajlar
2,117
Uzmanlık Alanları:
Bug Research
Güvenlik Zaafiyetleri
Siber İstihbarat
Sosyal Mühendislik
Warez
Web Güvenlik
Yazılım / Kodlama
Görev/Org:
ust_yonetim
Merhaba arkadaşlar,

Bildiğiniz üzere yakın zamanda bölük sistemini tekrar faal hale getireceğiz. Aramıza yeni katılan ve öğrenmeye hevesli okadar fazla arkadaşımız olduğunu görmek beni çok mutlu etti, zira bugüne kadar destekleriniz aşikar bende hem öğrenelim hemde paylaşalım tarzında bir projemi faal hale getirmek istiyorum. Peki nedir bu paylaşalım öğrenelim, öncelikle bölük sistemini de faal hale getireceğimiz için ödül sistemi hem kişisel hem de bölük lideri ve ekibine verilecek.


Kişisel Ödül;

Forum da bölüğe dahil olmak istemeyen faaliyetlerini bireysel olarak yapmak isteyen arkadaşlarımız bu ödül sisteminden yararlanacaktır pekl gereksinimleri nedir?

* Ödül sistemine tabii tutulmak için ödül haftası boyunca 2 adet özgün makale girmiş olması yeterli olacaktır. Üstünü çizmek isterim ÖZGÜN


Bölük halinde ödül ;

Öncelikle bölük sistemi tekrar faal olacağı için sistemde bir kaç değişikliğe gitmek istedik başı boş bölükler ve görüntü kirliliği olmaması nedeni ile. Bölük kurarken bölük başvuru sistemi kullanacağız. Bu başvuru @CyberCode arkadaşımıza iletilecek bölük gereksinimleri karşılıyor ise kabul edilecek, diyelim ki başvuran bölük şartları karşılamıyor, başvuran bölüğümüze bir şans veriyoruz, bölük onaylanmadan 3 günlük bir gözlem süreci olacaktır bu gözlem sürecinde bölük alakadar olduğu alanda işlerin üründen geliyor ise tekrar yönetici arkadaşlarımız tarafından onaylanıp bölüğü tescillenecektir. Peki ödül sistemi nasıl olacak?


Bölük ödülü için gereksinimler;

* Bölük kişisine ve bölüğün alakadar olduğu alan ile foruma özgün içerik çıkartması

* Alakadar olduğu alanda iyi bir temsilci olması

* Bölük liderlerinin vereceği haftalık raporlarda olumsuz bir durum olmaması

Gereksinimleri de açıkladığımıza göre gelelim ödüllerimize ödüllerimizin ücreti üst düzey yönetici arkadaşlarımız tarafından karşılanacak ve ödüle tabii tutulan arkadaşlardan kesinlikle ücret talep edilmeyecektir. Ödüllerimizi kişisel gelişiminize öncelik vermek için değerlendirmelerde bulunacaktır.


Yıldız haftası sistemi nedir?

Yıldız haftası rastgele bir hafta ödüle tabii tutulan kişiye İSTEDİĞİ herhangi bir ödülü verilmesi olacaktır. Bu yıldız haftası kişiler tarafından bilinmeyecek ve sürpriz olacaktır.

Herkese teşekkür ederim.

Turkz.org yönetimi.
 
Üst