"Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır."

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Ziyaret etmekte olduğunuz forumlarda yer alan dosyalar zararlı yazılım ve/veya kodlar içerebilir. Dosyalar forum yönetimi tarafından incelenmemektedir dolayısıyla karşılaşabileceğiniz zararlardan forumumuz sorumlu değildir.
    İndirdiğiniz dosyaları kullanmadan önce antivirüs ile taramanızı veya tehlikenin farkında olarak kullanmanızı önemle duyururuz.
  • Yeni üyeler Neler Yapmalı, Nasıl Başlamalı? Detaylar için tıklayın
    Rütbeler ve genel görevlendirme konuları hakkında bilgi almak için tıklayın
    Uzmanlık alanları hakkında bildirge için tıklayın
    Güncel forum kuralları için tıklayın

Site Nasıl Hacklenir ?

R00TS0L0

Sivil
ERMENİ VE YUNAN SİTELERİNİ PATLATIN

1.ADIM:HEDEFİNİ BELİRLE D-DOSTUM

Çoğu kişi bu adımda yanlış yapıyor küçük siteleri hacklemek yerine büyük sitelerden başlıyor ve bunun sonucunda da hüsrana uğruyor ve bu işten vazgeçiyor bir insan önce emekler sonra yürür sonra koşar ve sonra depar atar daha emekleyemeyen birisinin depar atması neredeyse imkansızdır.

2.ADIM:HEDEFİN HAKKINDA BİLGİ TOPLA
Bir işi başarmanın en iyi yolu o işi iyi tanımaktır bunun için hedef site hakkında bilgi toplayın bilgi toplamayı öğrenmek için aşağıda vereceğim terimleri araştırın bu terimler hakkında ileride daha detaylı bir açıklama yapacağım
1.Whois
2.Traceroute
3.Metasploit
4.Ping
5.Port Scanner

3.ADIM:SALDIRI PLANINI KUR
Plansız bir işten bir başarı beklenmez hedefin hakkında topladığın bilgilerden yola çıkarak saldırı planını belirle bunun içinde aşağıda vereceğim terimleri araştırın ve bunlardan yola çıkın
1.Sosyal Mühendislik
2.Brute Force
3.SQL
4.XSS
5.DORK
6.EXPLOİT
7.SHELL
8.ADMİN PANELİ

4.ADIM:GÜVENLİK
Hedef hakkında bilgi topladık planımızı kurduysak şimdi saldırıdan önce güvenliğimizi sağlamamız lazım birçok kişi bunu fazla dikkate almadığı için bedelini ağır ödüyor peki nasıl güvenliğimizi sağlarız konusuna gelirsekte aşağıdaki vereceğim terimleri araştırıp uygulayın
1.İP ADRESİ
2.VPN
3.TOR BROWSER

5.ADIM:SALDIR
Eğer bu 4 adımı araştırıp uyguladıysak geriye saldırmak kalıyor burada dikkat edilmesi gereken konu ise saldıracağımız sitenin Türk SİTESİ olmaması aksi taktirde cezasını ağır ödeyebilirsiniz

EK BİLGİ:
Bu 5 işlemi gerçekleştirmek veya gerçekleştirmesini kolaylaştırmak için vereceğim bilgiler sizin işinize kesinlikle yarayacaktır
1.Programlama dili öğrenmek
2.kali linuxu kullanmayı öğrenmek
3.Size bilgi verecek (PcDünyası,Yazılım Bilimi,The Cenahmet vb) kanal ve sitelerden yardım almak
4.Büyük hackerlerin hayatı ve izlediği yolu takip etmek
5.Analitik düşünmenizi geliştirecek satranç vb oyunları oynamak

BENDEN BU KADAR GERİSİ SİZE KALMIŞ ELİME LİNK GEÇTİKÇE PAYLAŞACAĞIM HAYIRLI FORUMLAR