"Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır."

• Yeni üyeler Neler Yapmalı, Nasıl Başlamalı? Detaylar için tıklayın
    Rütbeler ve genel görevlendirme konuları hakkında bilgi almak için tıklayın
    Uzmanlık alanları hakkında bildirge için tıklayın
    Güncel forum kuralları için tıklayın

Sosyal Mühendislik Ve kişilik okuma

Mahfuz

Teğmen
Görev/Org:
sm_timi
üstadlar selamunaleyküm.sizin için yaptığım bir araştırmada sosyal mühendislik,karakter tahmini vb. kısacası aynı istihbaratçı gibi=) yapacak bilgilere eriştim.Hiçbir yeri atlamadan dikkatli bir şekilde eğilirseniz bu konuya karşınızdaki kişinin nasıl tipte karakterde olduğunu anlayabilirsiniz,şekilden şekle girebilirsiniz ve daha fazlası.iyi niyetle faydalanmanız temennisiyle
Please, Giriş yap or Kayıt ol to view URLs content!

.
Please, Giriş yap or Kayıt ol to view URLs content!

not:kendim indirdim bir sıkıntı bulunmamaktadır.

Son düzenleme:

YoGi

Er
Eline Sağlık Sosyal Mühendislik konusu çok önemlidir hiçbir zaman engellenemez tek yöntemdir bu yapan kişiye göre değişir iyi bir sosyal mühendis ise hackleyemiyeceği hiç kimse kalmaz .

KurtKaya

Teğmen
Hedef kişinin resmini indirip(kendi resmi varsa), arama motorlarının resim arama kısmından aratıp çıkan sonuçlara bakmak birçok bilgiyi elde etmenize yardımcı olabiliyor. Çok faydasını gördüm.

Mahfuz

Teğmen
Görev/Org:
sm_timi
bana çarpan(!) =) çoğu sosyal mühendisi goggle amcanın images ını kulanarak top ettğim olmuştur.bu akşam daha detaylı ve yeni başlayanların anlayabileceği şekilde bir konu açacam.isterseniz bakabilirsiniz

KurtKaya

Teğmen
Geçenlerde twitterde başıma gelmişti bu durum. Google amca çok işe yarıyor. İsme kadar çıkarmıştı :)

YoGi

Er
yandex görsel'de baya işe yarıyor çok farklı şekilde sonuçlar daha iyi geliyor bana yandex