"Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır."


Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

  • Yeni üyeler Neler Yapmalı, Nasıl Başlamalı? Detaylar için tıklayın
    Rütbeler ve genel görevlendirme konuları hakkında bilgi almak için tıklayın
    Uzmanlık alanları hakkında bildirge için tıklayın
    Güncel forum kuralları için tıklayın

Makale ikonu

İmpulse Hack Aracı 2021-02-08

indirmek için izniniz yok
Merhaba Değerli TurkZ Üyeleri! Bu Konumuzda İmpulse Aracını Ele Alacağız. Bu aracı her yerde bulamazsınız. Hem ddos atabiliyor, hem de sınırsız sms ve arama saldırısı yapabiliyor. İstediğiniz ülke numarasına gönderebilirsiniz.


İlk olarak terminalimizi açıyoruz. Kali linux, termux, vds server üzerine kurabilirsiniz. Açtıktan sonra bu kodumuzu yazarak aracımızı indiriyoruz.


Kod:
Please, Giriş yap or Kayıt ol to view codes content!

Ardından bu kodumuzu yazarak indirdiğimiz dosya içerisine geçiş yapıyoruz.


Kod:
Please, Giriş yap or Kayıt ol to view codes content!

Aracımızı çalıştırmadan önce yetki vermemiz gerekmekte. Chmod ile yetki veriyoruz. Bu kodumuzu yazıyoruz.


Kod:
Please, Giriş yap or Kayıt ol to view codes content!

Şimdi yetki verdik. Ancak bazı indirmeler daha yapmamız gerek. Yoksa aracımız düzgün çalışmaz. Bu kodumuzu kullanıyoruz.


Kod:
Please, Giriş yap or Kayıt ol to view codes content!

İndirme işlemi bitene kadar birşeye basmamaya özen gösteriyoruz. Şimdi aracımızı çalıştırabiliriz.

Kod:
Please, Giriş yap or Kayıt ol to view codes content!

Bu resim yeniden boyutlandırıldı, tam halini görmek için tıklayınız.Aracımız başarılı bir şekilde çalışacak ve bu resimdeki gibi bir resim çıkacaktır. Bu araç hem ddos saldırısı hem de sms/call flood yapabilmektedir. Oldukça hızlı ve anına gönderir. Sınırsız sms ve arama saldırısına sahiptir. Hem mesaj hem arama birlikte saldırabilir. Amaç burada hedef numarayı meşgul etmektir.

Örnek ddos saldırısı kodumuz;


Kod:
Please, Giriş yap or Kayıt ol to view codes content!

En fazla 200 threads açabiliyoruz. Time kısmını sallayın sınırsız vurur. Hedef sitenin direkt olarak url adresini alıp koyun. Method olarak HTTP, Slowloris, UDP, TCP gibi pek çok saldırı seçeneği bulunduğundan burada seçmeyi size burakıyorum. Ardıdan enter'a basarak saldırımızı başlatabiliriz. Korumasız siteleri siler süpürür anında çökertmeyebilir fakat uzun süreli saldırılara dayanamayacaktır.

Şimdi ise sms ve arama saldırımıza geçiyoruz. Bunu yapabilmek için aşağıdaki kodu yazıyoruz. Bunları tabi kendinize göre editleyin.


Kod:
Please, Giriş yap or Kayıt ol to view codes content!

İlk olarak method SMS seçiyoruz. Bu sadece sms atmıyor arama da atıyor. İkisi de karışık vurur. Ardından ülke kodunu ve numarayı birleşik yazıyoruz. Numarayı yazarken başına sıfır koymadan yazıyoruz. Ülke kodu örneğin 1 hemen yanına sıfır koymandan numarayı yazıp devam ediyoruz. Time süre demektir sallayın geçin sınırsız vurur. Threads en fazla 200 olduğu için 200 yazıp devam ediyoruz. Enter'a basmamız ile birlikte aracımız saldırıya başlayacaktır.

Test amaçlı kendi telefonunuza yapabilirsiniz. Ben kendime yaptım ve hem sms atıyor hem bir yandan arıyor kısaca telefonunuz meşgul oluyor. Araç çalışmaktadır ve günceldir. Son olarak yapacağınız saldırılardan sorumlu değilim. Kişi şikayetçi olursa başınız yanabilir. Ancak saldırı anonim bir şekilde gerçekleşiyor. Tespit edilmeniz çok zor. Konuyu beğendiyseniz teşekkür butonuna basmayı unutmayın. İyi forumlar
Yazar
1njecti0n
İndirilme
3
İlk Yayınlama
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating

1njecti0n kullanıcısının diğer makaleleri;

Üst